,,

…Зло войны и благо мира до такой степени известны людям, что с тех пор, как мы знаем людей, самым лучшим пожеланием было приветствие «мир вам».

Толстой Л. Н.

Поиск

Байка про проханість

Байка про проханість

…Початок серпня 2015 року…Група не робить виходів вже кілька днів. Керівники з великими посадами та зірками черговий раз всім активним членам групи «Одеси» втокмачили, що бойовий вихід, який завершується класичною розвідкою боєм, під час якої ворог жорстоко обстріляний, й так під настрій декілька разів на день, є з нашого боку кримінальним злочином, а вони втомилися нас «відмазувати», бо вже й щодо них повідкривали кримінальні провадження, а керівників з дуже великими зірками хапає якась холера, коли надходить чергове повідомлення з нашої ділянки фронту про те, що ворог у черговий раз воює між собою. І буває ж таке?!!! Останнім часом це бувало зовсім дуже часто…Тому в чергове розповіли про кримінальний Кодекс, можливість зменшення зарплати у декілька разів у випадку відкриття вогню без дозволу.

…З нашого лівого флангу підрозділ «правосеків». Рідко зустрічав підрозділи та групи, які б перевершували б нас «обезбашеною» працездатністю, але це саме той випадок, мушу визнати, що вони активніші навіть за нас у кращі для нас часи.

Й зараз на їхньому фланзі зі смерканням вечір перестає бути нудним. Все починається з тривалої кулеметної черги з ПКМ-7,62 та миттєво розпочинається «стрілкотиння», на «нейтралці» зав`язується бій. Починає працювати міномет з ворожого «опорника» та щось крупнокаліберне. «Правосеки» потрапили в засідку й їм непереливки. Доки в якості глядача «гальмую», з «Одесиного» СПГ вже летить оскоково-фугасний на ворожий «опорник», бо доки я якусь мить квапився, «Одеса» вже наводився, і його ситуативний розрахунок в роботі. Ще якась мить, і увімкнулася наша крупнокаліберна «Дашка», ще мить і в траншеї вже запирханий «Кузя» працює на своєму кулеметі ПКМ-7,62, й хоча дистанція явно не для нього, подібні свята він «відвідує» та охоче «приєднується», розуміючи, що притиснувши вогнем когось з ворогів до землі, може невідомому побратиму врятувати життя. На його позиції за шаром гільз ледь проглядаються дошки піддону на випадок дощу. Запрацювало й СПГ «Змія», якому давай подібну роботу, а хлібом можеш і не кормити. Беручи до уваги, що за потреби темп стрільби «Одесиного» СПГ ледь поступається танку з його автоматичною подачею, а все описане летить перехресним вогнем у один ворожий «опорник», який «вкусив» «Правосеків», їхній «опорник», зі своїми крупнокаліберними та мінометними прибамбасами просто замовкає, при тому, що його активне відпрацювання ні на мить не припиняється. Ситуація змінюється на українську користь. «Правосеки» хрестоматійно з боєм виходять з засідки, а наші хлопці, навіть чуючи по «стрілкотинню», що короткочасний бій завершено, продовжують ще деякий час допрацьовувати ворога, бачачи та відчуваючи, що влучають.

З цими «Правосеками» ніхто з нас особисто знайомий не був, нікого з них до того, чи після того не чув та не бачив. Вони нас ні про що не просили, та ми не розмірковуючи, допомогли. Це свої, а своїм слід допомагати. Тому й у цивільному житті усвідомлюючи, що нормальна людина «в жопі», інша нормальна людина мусить не чекати прохань допомоги, бо можливості прохати може не бути, не виправдовуватись обставинами, родиною, дітьми, відсутністю наказів, прохань, мольби, часу та іншими банальними причинами, не чекати нагород та вдячності, а взяти й допомогти. Бо іноді ця допомога ох як потрібна. Пам`ятайте це.

https://youtu.be/nRgqtoH8hI4

 

Метки: ,

Комментарии

Сходное

Предательство. Забудем. Простим.

[caption id="attachment_1142" align="aligncenter" width="533"] Юный Сергей Маслов — мастер спорта СССР по конному спорту[/caption] Сергею Маслову 91 год ОН живой Участник легендарного парада в Моск...

Немецкий Киев в фотографиях Герберта Листа и донесениях агентов НКВД.

  В 1943 году Киев снимал солдат вермахта Герберт Лист, бывший фотограф журнала Vogue и будущий член агентства Magnum. Почувствовав, что кадры расходятся с нашим представлением о том, как до...

Ханой Хилтон – филиал ада на Земле для американцев

“Все мы узнали в плену, что каждый человек  имеет свой предел. Я достиг своего!” Д. Маккейн  США – супердержава, с которой считаются все в мире. Противостоять в одиночку ей практически нево...
© 2014 Блог о ВОЙНЕ. Все права защищены.